BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasHugs & Kisses

2012-04-18

I don’t want to make money, I just want to be wonderful - Marilyn Monroe

Šiandien viena draugė pasakė man, kad su savo duomenimis (manau galvoj turėjo ne apimtis, o protinius ir bendravimo gebėjimus) turėčiau daryt kažką rimtesnio už rašymą. O aš pagalvojau, kad man svarbiausia, jog aš bei mano mylimi žmonės būtų laimingi. Ir kažkaip abejoju ar tam privalau būt kokios tarptautinės kompanijos vadove ar įtakinga valdininke.

Apskritai, man atrodo kad pasaulis vis labiau eina netinkamu keliu. Vaikomės pinigų, už kuriuos laikinesnis gali būti nebent taip pat karštligiškai medžiojamas grožis. Nepastebim, kaip lakstant paskui kupiūras prabėga gyvenimas. Karjera, kuri turėtų būt tik pragyvenimo šaltinis ar darbas, kurį mėgstam ir mokam atlikti gerai, dabar užima tiek vietos, kad dažnai nelieka vietos niekam kitam. O gal darboholizmą pasirenka žmonės, kurie yra tokie vargšai, kad nieko neturi išskyrus pinigus?

Nežinau kaip jums, bet bent jau kur kas svarbiau, kad mano vaikas užaugęs nesakytų, jog dėmesio trūkumą užkaišydavau brangiomis dovanomis. Noriu turėt tvirtą šeimą, kur mama turės laiko įsigilint į savo vaiko pasaulį, jį suprast, patart. Noriu vakare grįžt namo dar turėdama pakankamai jėgų, kad negriūčiau į lovą ir atsukus mylimajam nugarą neužknarkčiau. Noriu leist dienas bendraujadama su brangiais žmonėmis ir daryt juos laimingus.  Apskritai, laikas ir sveikata yra brangiausi dalykai, o daiktai ar aukštos pareigos turėtų būt tik priedas, o ne pagrindas.

Manau, kad laimingesnė būsiu turėdama mėgstamą darbą, tačiau tokį, kur nuo manęs nepriklausys žmonių likimai ar pasaulio ateitis. Nesijausiu menkavertė nevadovaudama dešimtims žmonių ir nekandžiodama gerklių konkurentams. Kažkaip man viso to gana ir kasdien vis mažiau pritariu tam, kad gyvenimas yra amžina kova. Na, nebent ta kova būtų už gerį, laimę ir ramybę…

Patiko (24)

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' I don’t want to make money, I just want to be wonderful - Marilyn Monroe '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' I don’t want to make money, I just want to be wonderful - Marilyn Monroe '.

 1.    qq said,

  on Balandis 19th, 2012 at 11:39

  Labai gražiai parašyta:) Gerbiu žmones, kurie taip galvoja:)

 2.    Radvilė said,

  on Balandis 19th, 2012 at 16:10

  na ką, galiu pasakyt, kad turi tvirtą vertybių skalę;)

Leave a reply

 • Monthly

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web